• Skąd czerpac ślubne inspiracje?

  Skąd czerpac ślubne inspiracje?

  Kochani, często pytacie nas, gdzie szukać ślubnych inspiracji, bo nie jesteście pewni trafności Waszych wyborów.  Oczywiście, w XXI wieku, najprościej ich szukać w internecie, gdzie – od pewnego czasu- obserwujemy rozkwit portali i blogów o ślubnej tematyce. Jednak dla Manufaktury Ślubów, absolutnym numerem jeden jest  Zankyou.pl, prestiżowy portal  o międzynarodowym zasięgu.

  Zankyou_PGS

  Na zankyou.pl możemy liczyć na informacje na najwyższym, światowym poziomie. Tu nie ma miejsca na amatorkę. Wszystko musi się mieścić w określonych ramach jakości, elegancji i profesjonalizmu. To łączy Zankyou z Manufakturą Ślubów i dlatego tak chętnie rekomendujemy właśnie ten portal.
  Zankyou ma dla też dla Was ciekawą propozycję. Otóż, jeśli chcecie uniknąć sytuacji, kiedy w dniu ślubu otrzymujecie wiele zbędnych przedmiotów, możecie stworzyć „internetową listę prezentów ślubnych”.  Na czym to polega? Tworzycie listę wymarzonych prezentów na stronie www.Zankyou.com, dodając zdjęcia, opis i cenę. Goście wybierają, który prezent chcieliby Wam podarować  i przesyłają odpowiednią kwotę.   W ten przyjemny sposób możecie urządzić mieszkanie, wyjechać w podróż poślubną, czy zrealizować nieosiągalne dotąd plany.
  Zankyou to także darmowe strony ślubne. Na własnej stronie internetowej możecie zamieszczać zdjęcia, informacje i dzielić się z innymi postępami w przygotowaniach. Zainteresowani? W takim razie do dzieła – stwórzcie listy prezentów lub załóżcie spersonalizowaną stronę internetową z Zankyou.

  Jeśli macie swoje „typy” ślubno-weselnych stron pełnych inspiracji i porad, powiedzcie nam o nich.  Chętnie skorzystamy z Waszych doświadczeń i obserwacji.

  Zespół Manufaktury Ślubów.

  Data publikacji: 20.02.2014.

  [Głosów:0    Średnia:0/5]