• Plany na najbliższy rok

  Plany na najbliższy rok

  Regułą stało się, że styczeń jest miesiącem prezentacji trendów na najbliższy sezon. Manufaktura Ślubów nie zaproponowała Wam w tym roku podobnej analizy, dlatego teraz przyszedł czas na nadrobienie zaległości.

  źródło:fnlife.blogspot.com

  źródło:fnlife.blogspot.com

  W ślubnej modzie – i nie mamy na myśli tylko mody rozumianej jako ubiór Pary Młodej, rządzą mocne kolory, ciemne, zdecydowane barwy zestawiane z bogatymi dekoracjami, a obok – zawsze modny i delikatny Vintage. I o tych dwóch nurtach napiszemy dziś kilka słów.
  Chociaż to Radiant Orchid zostało krzyknięty kolorem roku 2014, to jednak zdecydowanie mocne, intensywne barwy zdobywają serca Młodych Par.

  żródło:blog.exclusivelyweddings.com

  żródło:blog.exclusivelyweddings.com

  Ciemne kolory znajdziemy wszędzie, w sukni ślubnej, dodatkach, butach, kwiatach, ślubnej papeterii, w dekoracjach, nakryciach stołów, a także w weselnym menu. Coraz częściej wybieramy torty, słodycze w candy barach, czy inne elementy weselnych potraw, w kolorach przewodnich uroczystości lub przynajmniej z elementem akcentującymi wybrany przez nas kolor. Bardzo lubimy podobne rozwiązania i sami często proponujemy takie naszym Parom. Pamiętajmy jednak żeby zachować odpowiednie proporcje, bo inaczej osiągniemy efekt odwrotny od zakładanego.

  źródło:mellose.se

  źródło:mellose.se

  Pary Manufaktury Ślubów stawiają w tym roku na intensywny fiolet, granat, ciemną zieleń i – uwaga! czerń. Tak, czerń. Zaskoczeni?
  Cieszymy się, że przyszedł wreszcie czas na „odczarowanie” czerni. Już nie jest zarezerwowana dla smutnych ceremonii żałobnych. Wspaniale komponuje się z radosnymi i dostojnymi wydarzeniami jakimi są śluby i przyjęcia weselne. Realizacje z czernią w roli głównej są szlachetne            i eleganckie, a dodatkowo podkreślają zdecydowanie i silny charakter Państwa Młodych.

  6.źródło:mariage4u.canalblog.com

  źródło:mariage4u.canalblog.com

  Oczywiście, nie zabraknie u nas ślubów i wesel w delikatnym, romantycznym i zmysłowym stylu Vintage. Jest to styl bardzo wdzięczny, przesycony prostymi, pozornie „babcinymi” elementami. Jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie, każdy odnajdzie tu kawałek swojego dzieciństwa. Każdy odnajdzie coś intrygującego, sentymentalnego i każdy poczuje miłosny klimat uroczystości. Możliwości Vintage są praktycznie nieograniczone, a ślubne realizacje nigdy nie są takie same.

  źródło:rusticweddingchic.com

  źródło:rusticweddingchic.com

  źródło:ourloveinoctober.blogspot.com

  źródło:ourloveinoctober.blogspot.com

  Vintage świetnie sprawdza się w plenerze i przynajmniej jedna z naszych Par zdecydowała się na ślub oraz wesele plenerowe. Miejmy tylko nadzieję, że pogoda dopisze i nie będziemy musieli w ostatniej chwili zmieniać miejsca uroczystości. Trzymajcie kciuki!

  źródło:blovedweddings.com

  źródło:blovedweddings.com

  Jakie zatem będą najbliższe realizacje Manufaktury Ślubów?
  Na pewno eleganckie, piękne i na pewno nietuzinkowe. A to za sprawą wyjątkowych Par, które powierzyły nam organizację najważniejszego dnia Ich życia. Stworzymy barwne i niezapomniane uroczystości dla przyszłych Małżonków, Ich gości i dla nas- konsultantów spełniających Wasze ślubne marzenia.

  źródło:onewed.com

  źródło:onewed.com

  Zapraszamy do współpracy.
  Zespół Manufaktury Ślubów.

  Data publikacji: 18.02.2014

  [Głosów:0    Średnia:0/5]