• Ogólnopolskie badanie nowożeńców

  Popularne tradycje ślubne pod lupą

  Kwiecień 2016 roku zdecydowanie będzie korzystnym miesiącem dla par, które w niedługim czasie planują zawrzeć związek małżeński. W tym okresie Grupa Portali Weselnych po raz trzeci przepyta nowożeńców o ich doświadczenia i opinie. Efektem przedsięwzięcia będzie raport zawierający informacje o budżecie ślubnych tradycjach.

  Naszym celem jest pomoc przyszłym małżonkom. Pary, które planują ślub, potrzebują informacji, na których można by się oprzeć podczas przygotowań. Dostęp do danych, określających wysokość budżetu, potrzebnego na organizację ślubu w określonych standardach, przestrzeganych obecnie tradycji i obyczajów oraz panujących trendów zdecydowanie ułatwi organizację przyjęcia. Chcemy wywnioskować jakie są najczęściej stosowane, nowoczesne zwyczaje. Wiadomo bowiem, że coraz więcej par zamienia zespół weselny na dj’a, a przyjmowanie kwiatów zastępuje się prośbą o różnego rodzaju drobiazgi, jak książki czy zabawki, które następnie przekazuje się do domów dziecka. – wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa z redakcji portalu fotograf-wesele.pl.

  Całość ankiety stanowi 41 pytań. Nowożeńcy będą udzielali nie tylko odpowiedzi, dotyczących procesu przygotowań i samego ślub, ale także uwzględnią pierwsze miesiące po zawarciu związku małżeńskiego. Pytania w dużej mierze dotyczą również przyjęcia weselnego, co jest niezwykle istotne dla osób, planujących zarówno kameralną jak i huczną imprezę. Zagadnienia w sondażu poruszają też kwestię budżetu oraz współczesnych trendów.

  Grupa Portali Weselnych przekaże za każdy wypełniony formularz 1 zł na Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.

  Ankieta jest dostępna pod tym adresem.

  logo fotograf-wesele

  Love checklist

  [Głosów:1    Średnia:5/5]
  Ogólnopolskie badanie nowożeńców dnia 06/04/16 ocena 5.0 of 5