Array ( )

O mnie

„Spełniamy Wasze marzenia …” – takie motto przyświeca działalności
Manufaktury Ślubów i każdego dnia robimy wszystko, by tak właśnie było.

Manufaktura Ślubów, to zespół miłośników dobrego smaku i elegancji. Poznajemy nowe trendy, szukamy inspiracji w rożnych formach sztuki i dziedzinach życia, bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach, po to, by móc realizować dla Was najpiękniejsze uroczystości ślubne. Manufaktura ślubów jako agencja ślubna, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek dla tak dużego rynku ślubnego jakim jest Warszawa.

 

Agencja ślubna ma swoją siedzibę w Warszawie, ale działa na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Organizujemy i koordynujemy wesela par polskich oraz międzynarodowych, dbając o niepowtarzalny charakter i oprawę każdej uroczystości. Kluczem do sukcesu, jest dla nas sprawna realizacja powierzonych nam zadań, obiektywizm,  otwartość na sugestie, uwagi i oczekiwania. Służymy radą oraz wsparciem w dążeniu do realizacji nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Cechuje nas kreatywność i indywidualizm. Każda Para jest dla nas wyjątkowa, dlatego każdej Parze proponujemy inne rozwiązania, zwracając uwagę na detal. Chcemy, by uroczystości realizowane przez Manufakturę Ślubów, stanowiły dla Was  wspaniały i niezapomniany początek nowej drogi życia.

 

Oczekujesz wysokiej jakości usług, elegancji i klasy, pozwól by nasza agencja ślubna zajęła się wszystkimi przygotowaniami.

Marta Jasińska

Jestem założycielką, główną organizatorką i koordynatorką w Manufakturze Ślubów.

Kocham moją pracę, mimo ogromu wyzwań - a może dzięki temu :)  W Manufakturze Ślubów korzystam z określonych procedur i schematów, wypracowanych przez 7 lat pracy - po to, by Wasz Ślub - a mój Projekt był dopracowany w najdrobniejeszym szczególe. Tu nie ma miejsca na spontaniczne decyzje, musimy działać z konkretnym planem. Planem, który opracowujemy szczegółowo w czasie trwania współpracy, a realizujemy w dniu ślubu. Powierzając nam organizację Waszej uroczystości, możecie być pewni tego, że będzie ona niezapomniana dla Was i Waszych gosci.

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą dwóch nastolatków. Uwielbiam muzykę rokową, nordic walking i podróże. W wolnej chwili relaksuję się czytając książki na mojej ukochanej działce.

Jeśli zatanawiasz się, jak mogę pomóc w przygotowaniach do Waszego ślubu i wesela, to z radością zapraszam do kontaktu.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt to zwykle rozmowa telefoniczna lub mailowa, po której przesyłamy standardową propozycję współpracy. Macie wówczas możliwość spokojego przeanalizowania proponowanego zakresu prac i określić obszary wymagające naszego wsparcia. Dopiero wtedy przygotowujemy konkretną ofertę uwzględniającą Wasze potrzeby i oczekiwania. Szczegóły współpracy omawiamy na spotkaniu. To dla nas także świetna okazja do tego by poznać się odrobinę i poczuć energię drugiej strony. W końcu będziemy razem pracować przez najbliższe miesiące :)

Projektujemy

Wasz Wielki Dzień

Intensywnie pracujemy

odpinając wszystko na

ostatni guzik

Świętujemy

Wasz Wielki Dzień

Rozmawiamy

o Waszych wrażeniach

Nagrody i wyróżnienia

Wyróżnienie w konkursie Best Wedding Planner 2016

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przygotowaniu ciekawego artykułu na temat organizacji ślubów dla celebrytów.