• Konsultant ślubny – Warszawa i reszta świata …

  Konsultacje, to forma pomocy Parze Młodej w realizacji wymarzonego ślubu i wesela.   Mamy świadomość tego, że wiele Par chce samodzielnie przygotować ten wyjątkowy dzień, ale nie wie od czego zacząć, na co się zdecydować, którego usługodawcę wybrać. Dlatego właśnie w ofercie Manufaktury Ślubów znalazły się porady dla przyszłych małżonków.
  W czasie spotkań konsultant ślubny omawia najczęstsze problemy i zagadnienia dotyczące przygotowania uroczystości   w kontekście  Waszych oczekiwań oraz ewentualnych trudności.`
  Konsultant ślubny, z definicji, jest ekspertem w swoje dziedzinie, wskazuje właściwą drogę do niezapomnianego, eleganckiego ślubu  i wesela.  W myśl tej idei, podpowiadamy najciekawsze i najlepsze rozwiązania, ale także odradzamy podejmowanie wątpliwych decyzji.
  Czy i w jakim stopniu skorzystacie z otrzymanych informacji zależy tylko od Was, ale jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza ułatwi wybór najtrafniejszych rozwiązań.
  Preferowanym miejscem spotkań jest Warszawa, termin i czas trwania dopasowujemy do Waszych możliwości. Białystok, Kraków, Gdańsk, Poznań, Radom, Katowice, Łódź,  Warszawa – to tylko kilka miast, z których Pary Młode skorzystały z naszego doświadczenia.
  Potrzebny Wam konsultant ślubny w Warszawie? Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

  [Głosów:14    Średnia:4.2/5]