• Agencja ślubna – Warszawa i reszta świata…

  Założycielką i właścicielką marki Manufaktura Ślubów  jest konsultantka ślubna Marta Jasińska. Mama, żona, pasjonatka wyjątkowych realizacji, dobra a przy tym wymagająca organizatorka. Sama o sobie mówi, że Rodzina, Manufaktura Ślubów i Warszawa, to trzy czynniki, które są dla  niej powietrzem i siłą napędową. Pierwsze kroki w realizacji ślubnych zadań stawiała w 2004 roku, organizując własny ślub i wesele. Potem przygotowała eleganckie imprezy przyjaciół i znajomych, by wreszcie świadczyć profesjonalnie usługi wedding plannerskie. Wszystko z pasji do tworzenia niezapomnianych chwil i chęci sprawiania radości innym ludziom. W kwestii jakości, Marta nie uznaje kompromisów i tego samego oczekuje od współpracowników.
  Dlatego Agencja Ślubna Manufaktura Ślubów, to zespół miłośników dobrego smaku i elegancji. Poznajemy nowe trendy, szukamy inspiracji w rożnych formach sztuki i dziedzinach życia, bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach, po to, by móc realizować dla Was najpiękniejsze uroczystości ślubne. Manufaktura ślubów jako agencja ślubna, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek dla tak dużego rynku ślubnego jakim jest Warszawa. <
  „Spełniamy Wasze marzenia…” – takie motto przyświeca działalności Manufaktury Ślubów i każdego dnia robimy wszystko, by tak właśnie było.
  Agencja ślubna w Warszawie ma swoją siedzibę, jednak nasi konsultanci działają w obrębie całej Polski. Organizujemy i koordynujemy wesela par polskich oraz międzynarodowych, dbając o niepowtarzalny charakter i oprawę każdej uroczystości.
  Kluczem do sukcesu, jest dla nas sprawna realizacja powierzonych nam zadań, obiektywizm,  otwartość na sugestie, uwagi i oczekiwania. Służymy radą oraz wsparciem w dążeniu do realizacji nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Cechuje nas kreatywność i indywidualizm. Każda Para jest dla nas wyjątkowa, dlatego każdej Parze proponujemy inne rozwiązania, zwracając uwagę na detal.
  Chcemy, by uroczystości realizowane przez Manufakturę Ślubów, stanowiły dla Was  wspaniały i niezapomniany  początek nowej drogi życia.
  Oczekujesz wysokiej jakości usług, elegancji i klasy, pozwól by nasza agencja ślubna zajęła się wszystkimi przygotowaniami.

  Tylko my sprawimy, że  Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

  Zapraszamy!

  Konsultant ślubny

  [Głosów:14    Średnia:4.3/5]