• Jak pracujemy?

    Jako profesjonalna agencja ślubna, pracujemy jedynie ze sprawdzonymi podwykonawcami, gwarantując tym jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań, w czasie koordynacji uroczystości, aż do momentu zakończenia ostatniego z powierzonych nam zadań.

    Zajmujemy się realizacją ślubów i wesel dla par polskich oraz międzynarodowych. Nie jest ważne, czy ma to być ślub kościelny, cywilny, konkordatowy, czy zdecydujecie się na wesele w plenerze, centrum miasta, czy w pałacu – zawsze chętnie służymy radą i pomocą. Siedzibą agencji Manufaktury Ślubów jest Warszawa, jednak działamy w obrębie całej Polski. Odległość miejsca uroczystości nie stanowi dla nas przeszkody – przecież spełniamy Wasze marzenia…

    Zapraszamy do spotkania i omówienia wizji Waszego ślubu. Pierwsze spotkanie jest zawsze niezobowiązujące. Po nim dopiero przygotowujemy ofertę w oparciu o potrzeby i oczekiwania Pary Młodej. Po zaakceptowaniu wstępnych koncepcji, podpisaniu umowy, przystępujemy do kreowania wspaniałej uroczystości – Waszego ślubu i wesela – początku wspólnej drogi przez życie.

    [Głosów:8    Średnia:3.9/5]